APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PALLATET AGIMI.

 • €95,000
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, PALLATET AGIMI.

Ish Blloku, Tiranë
 • €95,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39716
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek pallatet Agimi ne bllok.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati ekzistues.

Tarraca e shfrytezueshme.

Ka siperfaqe 60m2, orientim jug Lindje.

Cmimi eshte 95000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo