APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KONGRESI I MANASTIRIT.

 • €59,000
Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, KONGRESI I MANASTIRIT.

Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
 • €59,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 66
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31715
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga Kongresi i Manastirit, prane gjimnazit Cajupi.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues me tulla.

I saporikonstruktuar.

Orientim Lindje-Perendim.

Shitet pjeserisht i mobiluar.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo