JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE GJIMNAZI CAJUPI

  • €650
Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Për Qira

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PRANE GJIMNAZI CAJUPI

Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
  • €650

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 80
  • Sipërfaqe ㎡
  • P47617
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera njesi biznesi ne rrugen Kongresi Manastirit.

Ambienti disponon siperfaqe 80 m2.

Ndodhet buze rruges kryesore  .

Ambient super i favorshem dhe  funksional  per Laborator dentar(mjeksor),Klinike dentare (mjeksor),Qender Kursesh etj

Cmimi eshte 650 Euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle