Super Apartament 1+1 tek ASL

 • €81,000
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Tërhequr

Super Apartament 1+1 tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €81,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 66.1
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36023
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 66m2 tek ASL , Prane Pediatrise  .

Apartameti sapo ka perfunduar  dhe  eshte i pabanuar me pare  .

Ambient ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon .

Pallati eshte i vitit 2022 i sapo perfunduar me  izolim termik dhe akustik .

Me dokumentacion te rregullt hipotekor  .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj