Shiten apartamente 2+1 ne Porcelan

  • €89,000
Oxhaku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 2+1 ne Porcelan

Oxhaku, Tiranë
  • €89,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 100.36
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37479
  • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga komplekset me te bukur rezidencial ne zonen e Porcelanit shesim super apartamente me cmim kleringu.

Te dy apartamentet jane te tipologjise 2+1.

Apartamenti i pare ndodhet ne katin e pare ,ka siperfaqe te pergjithshme 100.36m2 nga te cilat 88.02 eshte siperfaqja neto dhe 12.34m2 eshte siperfaqja e perbashket.

Apartamenti i dyte ndodhet ne katin e dyte ,ka siperfaqe te pergjithshme 92.15m2 nga te cilat 78.84 eshte siperfaqja neto dhe 13.31m2 eshte siperfaqja e perbashket.

Kompleksi eshte aktualisht ne ndertim ne faze karabina.

Per me shume detaje mos ngurroni te na kontaktoni!

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare