APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €135,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €135,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42846
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament prane 21 Dhjetorit, rruga Frosina Plaku.

Apartamenti eshte 1+1, i pershtatur ne 2+1, me nje dhome me dritare kallkan.

Ka siperfaqe 80m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhoma ndenjes dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi dhe tualet.

Mundesi e mire investimi.

Cmimi eshte 135000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo