Ambient me qera, Bllok!

Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
Për Qira

Ambient me qera, Bllok!

Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 673
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37891
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambientin komercial ne Bllok!

Disponon siperfaqe 672.92 m2.

I pershtatshem per biznese te ndryshme.

I pajisur me sisteme qendrore aspirimi dhe kondicionimi.

Njesi biznesi +1 me lartesi 4,8 m2.

Planimetria e katit +1.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle