Shitet ambient, Bllok

  • €270,000
Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient, Bllok

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
  • €270,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 80 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27913
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje ambient komerical ne zonen e Bllokut. Ambienti eshte i perdorur si lokal dhe ndodhet ne katin 0.

Hapesira e ambientit eshte 80m2 + 10m2 verande. Zone me qarkullim te larte.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj