Vile Luksoze ne Golem!

 • €390,000
Golem, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Vile Luksoze ne Golem!

Golem, Durrës
 • €390,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 330
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28424
 • ID Prones

Përshkrim

Nese po kerkoni te pushoni prane detit, ne nje vile ne rezidence kjo eshte e duhura!

Vila ndodhet 200 m larg detit e pozicionuar mes pishave, pemeve dhe ajerit te paster. Kjo vile eshte e investuar deri ne detaj dhe organizohet ne 3 kate, kopshti i gjelberuar dhe pishina, ne katin perdhe ndodhet ambienti i ndenjes dhe i gatimit vetrata e te cilit te nxjerr ne oborr, ne katin -1 ndodhet vinoteka dhe depo dhe ne katin e 1 ndodhet dy dhomat e gjumit.

Vila ka siperfaqe trualli 330 m2, siperfaqe ndertimi eshte 263 m2.

Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ju ftojme per nje vizite ne prone!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj