APARTAMENT 1+1 ME QERA, FUTUREHOME RESIDENCE.

 • €400/Neto
Astir, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, FUTUREHOME RESIDENCE.

Astir, Tiranë
 • €400/Neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 86
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P44926
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 1+1 me qera, tek FutureHome Residence ne Astir.

Apartamenti ka siperfaqe 86 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte banim.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Pjeserisht i mobiluar, me kundrabufe dhe elektroshtepiake.

Cmimi eshte 400 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo