Shitet apartament 3+1+2 me cmim klering, Rruga 5 Maj.

 • €153,000
5 Maji, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1+2 me cmim klering, Rruga 5 Maj.

5 Maji, Tiranë
 • €153,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 122
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45598
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 me cmim klering, Rruga 5 Maj.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 122.2 m2, siperfaqe neto 103.3 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18.9 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 1 te nje objekti ne ndertim.

Cmimi i shitjes 1250 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest