Ambient per zyra me qera, Qender

9 Katëshet, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qera, Qender

9 Katëshet, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 70 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27832
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra ne Rrugen Kajo Karafili, afer me Qendren e Tiranes. Ambienti ndodhet ne nje nga pallatet me te mire te zones.

Ambienti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te pallatit. Organizohet ne 2 ambiente pune.

Cmimi eshte Neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj