AMBIENT BIZNESI ME QERA, QENDER.

  • €1,100/muaj
Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, QENDER.

Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €1,100/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 122
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40429
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient biznesi me qera tek restorant Piazza, pas Muzeut Kombetar.

Ambienti ka siperfaqe 122 m2 dhe eshte i organizuar ne forme duplexi ku kati i pare ka siperfaqe 35 m2 dhe kati i dyte ka 87 m2.

Ambientet jane me ndricim natyral me dritare.

Cmimi eshte 1100 euro.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo