AMBIENT BIZNESI ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

  • €2,500/Neto
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €2,500/Neto

Vështrim i përgjithshëm

  • 242
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42448
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super ambient biznesi, tek ish-stacioni i trenit, prane Mullirit.

Ambienti ndodhet ne katin e pare banim, me hyrje te vecante.

Ka siperfaqe 242 m2 dhe organizohet ne ambient openspace.

Cmimi eshte 2500€ neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo