Jepet apartament 1+1 me qera tek Brryli

 • €400/muaj
Brryli, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 1+1 me qera tek Brryli

Brryli, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39392
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 per qera tek Brryli perballe Materinietetit “Koco Gliozheni”

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti eshte shume mire i arreduar , sapo rinovuar me te gjitha pajisjet e reja.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani