Apartament 2+1 me qera, Fusha e Aviacionit

21 Dhjetori, Ish Fusha e Aviacionit, Laprakë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera, Fusha e Aviacionit

21 Dhjetori, Ish Fusha e Aviacionit, Laprakë, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 90 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27633
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1, ne zonen e Fushes se Aviacionit.

Apartamenti ka siperfaqe 90m2 dhe eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor shperndares, ballkon, tualet. Hyrja ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj