Jepet Bar-Restorant me qira tek Kompleksi Malajziani

  • €3,000/muaj
Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Bar-Restorant me qira tek Kompleksi Malajziani

Kthesa e Kamzes, Tiranë
  • €3,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 600 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32825
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Bar-Restorant me qira tek Kompleksi Malajziani, perball Casa Italia.
Me siperfaqe totale rreth 600 m2, siperfaqe te brendshme 400 m2, dhe verande 200 m2.
Jepet totalisht i mobiluar.
Xhiro ditore rreth 40000 leke.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko