APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SELVIA.

 • €113,000
Selvia, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SELVIA.

Selvia, Tiranë
 • €113,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38312
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 tek Selvia, kompleksi Halili.

Apartamenti eshte 71 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.

I adoptuar ne 2+1, por mund te kthehet lehtesisht serish ne 1+1.

Totalisht i investuar.

Cmimi eshte 113000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo