APARTAMENT 1+1 ME QERA, BLLOK.

 • €1,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 1+1 ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46922
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, rruga Sami Frasheri.

Apartamenti ka siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 1000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo