Apartament 1+1 me qera, Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 1+1 me qera, Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 65
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27499
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 te Dega e Thesarit, ne Rrugen e Elbasanit.

Apartamenti ka siperfaqe 65m2 dhe eshte i organizuar nga salloni ndenjes/ambienti i gatimit, dhome gjumi, koridor shperndares dhe tualet. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj