APARTAMENT 1+1 ME QERA

Selvia, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA

Selvia, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 85
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28060
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Selvise, prane tek ish Punishtja e Pastave. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 85m2 dhe eshte i strukturuar nga nje dhoma gjumi + sallon ndenje + korridor + 1 tualete.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me  ashensor . Ne aferesi te zones se pallatit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle