Zyre me qira prane Librit Universitar ne Ish-Bllok

 • €1,100/muaj
Libri Universitar, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Zyre me qira prane Librit Universitar ne Ish-Bllok

Libri Universitar, Tiranë
 • €1,100/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41371
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet zyre totalisht e investuar dhe me siperfaqe 110m2 ne zonen e Bllokut.

Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente pune , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte totalisht i investuar me parket , ngrohje qendrore , izolim termik dhe akustik , dyer dritare te reja.

Per me shume info ju lutem na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva