APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, RRUGA E SALES.

 • €1,250/muaj
Coin, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, RRUGA E SALES.

Coin, Tiranë
 • €1,250/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 145
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39472
 • ID Prones

Përshkrim

Japim super apartament me qera 2+1+2, tek rrugica e Sales.

Apartamenti ka siperfaqe 145 m2 dhe ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te mireadministruar.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dy ballkone dhe verande 40m2.

Cmimi eshte 1250 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo