OBJEKT DHE TRUALL NE SHITJE, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

  • €350,000
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Shitje

OBJEKT DHE TRUALL NE SHITJE, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
  • €350,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1000
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33630
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim objekt dy katesh dhe truall ne autostraden Tirane-Durres.

Objekti ndodhet prane Vodafone.

Siperfaqja e truallit eshte 1000 m2 dhe ndodhet ne rrugen kryesore.

Cmimi eshte 350000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo