Shitet dublex 3+1 me cmim klering Kompleksi White Tower , Komuna e Parisit!

 • €370,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet dublex 3+1 me cmim klering Kompleksi White Tower , Komuna e Parisit!

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €370,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 206
 • Sipërfaqe ㎡
 • ne ndertim
 • Viti Ndërtimit
 • P46169
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet dublex 3+1 me cmim klering Kompleksi White Tower, Komuna e Parisit!

Apartamenti disponon siperfaqe totale 205.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 34.3 m2.

Organizohet ne dy kate.

Kati pare disponon siperfaqe 101 m2, organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi dhe ngrenie, tualet dhe verande.

Kati i dyte disponon siperfaqe 70.3 m2, organizohet ne tre dhoma gjumi dhe tualet.

Cmimi i shitjes 1800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest