AMBIENT BIZNESI PER QERA NE BLLOK, RRUGA SAMI FRASHERI.

 • €2,000/Muaj
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

AMBIENT BIZNESI PER QERA NE BLLOK, RRUGA SAMI FRASHERI.

Ish Blloku, Tiranë
 • €2,000/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42253
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient per zyra ne bllok, prane rruges Sami Frasheri.

Ambienti ka siperfaqe neto 200 m2.

Organizohet ne korridor shperndares, nje ambient openspace, 2 dhoma, kuzhine, 2 depo, 2 tualete dhe nje oborr te vogel.

Te perfshira ne cmim jane dhe dy poste parkimi.

Cmimi eshte 2000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo