Zyre me qera ne Zog te Zi

 • €1,300/muaj
Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Zyre me qera ne Zog te Zi

Zogu i Zi, Tiranë
 • €1,300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 162
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33462
 • ID Prones

Përshkrim

Zyre me siperfaqe 162m2 ne Zog te ZI .

E ndare ne 4 ambiente dhe 3 tualete jep mundesi ideale per zhvillimin e kompanise tuaj  . Orientim Jug-Perendim per nje ambient sa me komod dhe te kendshem .

Cmimi i qerase eshte vetem 8 Euro per m2 .

Ne katin e 2 te nje pallati plot njesi biznesi dh tregtare , super lokacion.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva