APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHKOLLA E KUQE.

 • €178,000
Pazari i Ri, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, SHKOLLA E KUQE.

Pazari i Ri, Tiranë
 • €178,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45133
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga Riza Cerova, prane shkolles se Kuqe.

Apartamenti ka siperfaqe 118 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete prej te cilave njeri me dritare dhe 2 ballkone.

Orientim Jug, Lindje.

Cmimi eshte 178000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo