ZYRE ME QERA, GARDA.

  • €900/Neto
Garda, Tiranë
Për Qira Tërhequr

ZYRE ME QERA, GARDA.

Garda, Tiranë
  • €900/Neto

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 60
  • Sipërfaqe ㎡
  • P44774
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient per zyra me qira, tek Garda.

Ambienti ka siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.

Zyra eshte totalisht e investuar, rikonstruktuar, dhe e mobiluar.

Me Fasade xhami te gjera te pershtatshme per reklamim.

Cmimi eshte 900 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo