Zyra me qera tek Atsh,prane Pazarit te Ri

 • €900/muaj
Bulevardi Zhan D'Ark, Pazari i Ri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Zyra me qera tek Atsh,prane Pazarit te Ri

Bulevardi Zhan D'Ark, Pazari i Ri, Tiranë
 • €900/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36630
 • ID Prones

Përshkrim

Ambient me siperfaqe 200 m2 me qera tek Pazari i Ri.

Organizohet ne 3 dhoma,1 salle mbledhje,1 kuzhine, 2 banjo,sallon dhe 3 ballkone.

Ambienti eshte i bollshem,me nje vendndodhje shume te mire.

Kati i 2, i investuar.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva