AMBIENT BIZNESI ME QERA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA.

  • €1,000/muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA.

21 Dhjetori, Tiranë
  • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37088
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient biznesi tek rruga Muhamet Gjollesha.

Ambienti ka siperfaqe 100 m2 dhe ka fushepamje nga rruga kryesore.

Cmimi eshte 1000 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo