VILE NE SHITJE, RESIDENCA KODRA E DIELLIT 1.

 • €580,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje

VILE NE SHITJE, RESIDENCA KODRA E DIELLIT 1.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €580,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 340
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P45183
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super vile tek residenca Kodra e Diellit 1.

Vila eshte e organizuar ne 4 kate,

kati i pare eshte garazhd i bollshem per dy makina, depo dhe lavanderi,
kati i dyte organizohet ne dhome ndenje me vetrate te madhe xhami, me pamje nga veranda dhe pishina, kuzhine, oborr me gjelberim dhe tualet,
kati i dyte organizohet nga dhoma matrimoniale me ballkon dhe tualet, 2 dhoma femijesh, njera prej te cilave me ballkon, dhe nje tualet per te dyja dhomat,
kati i trete nje dhome e madhe, e pershtatshme per dhome gjumi, studio, palester etj.

Vetratat jane te gjitha triple xham, rezistente ndaj temperatures dhe zhurmave, ngrohje qendrore, si dhe oxhak funksional.

Sistem kapot i bere nga brenda nga vete pronaret, muret e brendshme te mbushura me shtrese gipsi dhe qese.

Pompe e vecante per pishinen, depozite e madhe per te gjithe vilen.

Cmimi eshte 580000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo