Apartament 2+1+2 per shitje ne Fresk

 • €79,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1+2 per shitje ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €79,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 109
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38742
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me siperfaqe 109m2 per shitje ne Fresk tek Muraga

Apartamenti noodhet ne katin e 1 te banimit (2 teknik) , me nje siperfaqe bruto prej 108.83 dhe siperfaqe neto 97.52 m, te organizuar ne ambient ndenje te bollshem , ambient gatimi , dy dhoma gjumi, dy tualete ,verande + ballkon.

Apartamenti ndodhet ne pallat tè ri ndertim i vitit 2020.

Fasada e objektit eshte e termoizoluar dhe e lyer me bojera cilèsore importi, sipas projektit
arkitektonik. Muret e jashtme iane tè ndertuara me tulle me vrima, termike. Dritaret dhe vetratat e apartamenteve janè duro alumin termik me plus Grila.

Apartamenti eshte i shtruar ne parket dhe ka investime shume cilesore sic shikohen edhe ne foto.

Me qene se eshte pallat i ri prona eshte ne proces hipotekimi

Per me shume na kontaktoni

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva