Ulet Cmimi! Shesim super apartament 2+1 ne Astir!

 • €90,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ulet Cmimi! Shesim super apartament 2+1 ne Astir!

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €90,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29906
 • ID Prones

Përshkrim

Ne zonen e Astirit rr.Mikel Maruli ne nje nga pallatet me te mire te zones shesim super apartament!

Apartamenti ndodhet prane Eja Studio ne nje pallat te mire administruar, me dy ashnesore me cip. Organizohet nga ambienti i ndenjes, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridori shperndares dhe ballkoni. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 100 m2 bruto dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj