Super apartament 3+1+2 ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit 2

 • €230,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Super apartament 3+1+2 ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit 2

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €230,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 213
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38747
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super  apartament 3+1+verande ne Rezidencen Kodra e Diellit 2. Siperfaqa totale e apartamentit eshte 210m2, ku 80m2 eshte veranda.

Hyrja eshte e organizuar nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor shperndares, 2 tualete dhe verande me pamje fantastike nga qyteti.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me punime shume cilesore dhe me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka orienim fantastik sic shihet edhe ne fotot perkatese .

Prona sigurisht qe disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva