Vile 4 kateshe me qera tek Rruga Siri Kodra .

 • €1,500/muaj
Ish Stacioni i Trenit, Medreseja, Selvia, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Vile 4 kateshe me qera tek Rruga Siri Kodra .

Ish Stacioni i Trenit, Medreseja, Selvia, Tiranë
 • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 11
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 343
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P35553
 • ID Prones

Përshkrim

Vile 4 kateshe me qera tek Rruga Siri Kodra .

Vila Organizohet ne :

Kati -1  : Magazine , Depo

Kati 0 : Oborr , vend parkimi 3 makina , 4 ambiente te brendshme, 1 korridor , tualet .

Kati 1 :  Holli , 4 dhoma , 2 ballkone , 2 tualete .

Kati 2 : Holli , 4 dhoma , 2 tualete 3 ballkone .

Kati 3 : I pa rregulluar plotesisht  .

Eshte mundesi fantastike investimi per Hostel , fondacione , klinika apo organizata qe duan hapsira te bollshme dhe gjithashtu hyrjen e tyre private .

Jepet me qera per kliente afatgjate  1500 Euro  ne Muaj Neto .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva