Shitet Apartament 4+1 tek Sheshi Willson

 • €360,000
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 4+1 tek Sheshi Willson

Ish Blloku, Tiranë
 • €360,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 180 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33187
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 4+1 tek Sheshi Willson.
Apartamenti ka siperfaqe 180 m2.
Ndodhet ne katin e 5 ne pallat te ri me ashensor.
Apartamenti eshte i investuar dhe shitet bosh.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest