Apartament 2+1 tek Bulevardi Kashar , Urban Development

 • €79,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1 tek Bulevardi Kashar , Urban Development

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €79,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35666
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 99m2 tek Bulevardi Kashar , Astir.

Oraganizohet ne 1 dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon .

Pallati eshte ne ndertim e siper , po ndertohet me cilesi shume te larte , prane rruges kryesore me hyrje daljet e Astirit dhe Tiranes .

Izolim termik dhe akustik , daljene kompleks dhe gjithashtu pamje ne brendesi te kompleksit per qetesi dhe ambient komod familjar .

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim . Eshte ne faze karabinaje  .

Cmimi super okazion !!! VETEM PAK DITE .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva