AMBIENT BIZNESI NE BLLOK.

  • €7,000/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

AMBIENT BIZNESI NE BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
  • €7,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 580
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40441
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient biznesi me qera ne zonen e Bllokut, prane Spar.

Ambienti ka siperfaqe 580m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Momentalisht eshte i ndare ne nje ambient te madh openspace dhe 5 ambiente me te vogla, si dhe 4 tualete.

Mundesi parkimi.

Cmimi eshte 12euro/m2  ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo