VILE 2-KATESHE ME QIRA, NE ZEMER TE TIRANES.

 • €2,000/muaj
Rruga e Durrësit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

VILE 2-KATESHE ME QIRA, NE ZEMER TE TIRANES.

Rruga e Durrësit, Tiranë
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 8
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 380
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P26258
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira vila 2-kateshe, ne qender te Tiranes, tek rruga Mine Peza, 3 minuta nga rruga e Durresit.

Secili kat eshte i organizuar ne 4 dhoma dhe nga nje tualet. Kane siperfaqe prej 90 m2 secila dhe jane 3.5 m te larte.

Dy katet jane te lidhura me shkalle te brendshme.

Vila eshte e rrethuar me peme dhe nje oborr me siperfaqe 200 m2.

Cdo rregullim behet nga ana e pronarit te viles, sipas deshires se klientit.

Ideale per kopshte, cerdhe, hostel etj.

Cmimi eshte 2000 euro neto i diskutueshem.

Per me shume na kontaktoni.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo