Super Vile luksoze ne shitje Gjiri i Lalezit!

Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Super Vile luksoze ne shitje Gjiri i Lalezit!

Gjiri i Lalzit, Durrës

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Dhoma
  • 5
  • Tualete
  • 300
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36178
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim super vile luksoze ne nje nga komplekset me te bukur rezidencial  “Primavera” ne Gjirin e Lalezit

Vila organizohet ne 3 kate , ne 4 dhoma gjumi dhe 5 tualete

Siperfaqja totale eshte 300m2

Arredimi eshte nga me cilesoret me markat me prestigjoze europiane

Visionnaire Home;

Kuzhina-Veneta

CucineTualetet- Duravit/Hansgrohe,

Parket cilësor-200 €/m2

Hapesira te gjelberuara , ajer i paster , qetesia dhe privatesia qe ju duhet!

Per informacione te me detajuara  jeni te lutur te na kontaktoni !

 

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko