Shitet apartament 1+1 dhe 2+1 me cmim klering Urban Residence, Paskuqan.

 • €65,500
Kamëz
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 dhe 2+1 me cmim klering Urban Residence, Paskuqan.

Kamëz
 • €65,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 77
 • Sipërfaqe ㎡
 • P48121
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 dhe 2+1 me cmim klering Urban Residence, Paskuqan.

Apartamenti 1+1 disponon siperfaqe totale 76.90 m2, siperfaqe neto 65.73 dhe siperfaqe te perbashket 11.17 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 3 te objektit.

Apartamentet 2+1 disponojne siperfaqe totale 103.4 m2, siperfaqe neto 88.43 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.03 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 2 te objektit.

Cmimi i shitjes 850 €/m2.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest