SUPER DUPLEX NE SHITJE, QENDER.

 • €525,000
Qendër, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje

SUPER DUPLEX NE SHITJE, QENDER.

Qendër, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €525,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 160
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39775
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament duplex ne shitje, ne rrugen e Kavajes, shume prane sheshit Skenderbej.

Duplexi ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 te nje pallati te ri me 2 ashensore.

Ka siperfaqe neto 150 m2 dhe bruto 160m2.

Organizohet ne dhome ndenje , kuzhine, tualet dhe ballkon ne katin e pare dhe ne katin e dyte, 2 dhoma gjumi, tualet , garderobe dhe ballkon.

Orientim Jug, Lindje.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo