Jepet Apartament 3+1+2 me qira, prane Bllokut

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
Tërhequr

Jepet Apartament 3+1+2 me qira, prane Bllokut

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 125 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P30827
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament me qira 3+1+2 tualete dhe 2 ballkone, prane Bllokut dhe Sheshi Willson.
Apartamenti ka siperfaqe 125 m2.
Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore., me 2 kondicioner.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj