SUPER APARTAMENT NE SHITJE TEK DREJTORIA E POLICISE, MYSLYM SHYR

 • €415,000
Ish Blloku, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje

SUPER APARTAMENT NE SHITJE TEK DREJTORIA E POLICISE, MYSLYM SHYR

Ish Blloku, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
 • €415,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 207
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40280
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament ne shitje ne nje nga zonat me elitare ne Tirane, ne rrugen Sami Frasheri, tek Drejtoria e Policise.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1+3, ambjent ndenje dhe amjent gatimi, depo, ne dy dhoma me hapsira mjaft te bollshme, 3 tualete ku secila dhome ka tualet, 2 ballkone me pamje fantastike.

Apartamenti ka siperfaqe 206.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 15-te te nje godine 16 kateshe.

Apartamenti disponon kontrate porosie.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo