Super Apartament ne Shitje/Qira 2+1+2

 • €153,000
 • €500/muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Super Apartament ne Shitje/Qira 2+1+2

21 Dhjetori, Tiranë
 • €153,000
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 127
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P24254
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament me Qira/Shitje 2+1+2.

Ambienti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon qe lidhet me te dyja dhomat e gjumit. Siperfaqja e apartamentit eshte 127 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 10 katesh, i cili ka ne perdorim dhe tarracen, ku mbremjeve mund te shijoni pamjen e Tiranes.

Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore, nese nuk doni te harxhoni kohe per mobilimin e shtepise, atehere ky eshte apartamenti ideal per ju.

Edhe pse apartamenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar te Tiranes ne Rr Frederi Shiroka(21 Dhjetori), aty ku trafiku dhe vendi i parkimit eshte pak i veshtire per tu gjetur, ne kemi zgjidhjen ideale per ju, nje garazhd te mbyllur 2 vendesh 51m2 me nje vlere ekstra prej 32 000 Euro.

E fundit por jo nga rendesia, apartamenti disponon Certifikate Pronesie, e vetmja pjese qe i mungon Apartamentit, jeni JU!

 

Cmimi per qerane eshte 500 euro/muaj dhe per shitje eshte 1200 euro/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj