Shitet Apartament ne Astir

 • €115,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament ne Astir

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €115,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P24010
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament teper Luksoz ne zonen e Astirit.

Apartamenti eshte i investuar nga vete pronari me nje stil klasik ku investimi ne te ka shkuar mbi 40.000 Euro. Ky apartament lukzos eshte i shtruar me parket, eshte i ribere totalisht deri ne detaje  qe nga muret ndarese, fasada, dyer dhe dritare te brendshme dhe te jashtme druri.

I investuar totalisht qe nga instalimet elektrike, hidraulike, patinimi i mureve, termoizolimi, pajisjet hidrosanitare inkaso te cilesise me te mire.

Ka oxhak funksional me drru,
Kuzhina teper lukzose me pllake Graniti.
Dritaret me komand automatike.
Te gjitha mobiljet lukzose.
Dhoma matrimoniale ka hapsire te bollshme, nje dollap inkaso dhe nje tualet.
Tualet i dites.
Nje depo.
Ballkon te madh me lule me sistem vadites.

Sistem kamerash sigurie

Per me teper ju ftoje ne nje vizite ne prone.

Property Invest Albania

#apartamentluksozneshitje #apartamentluksoz #shtepimoderne #shtepineshitje #astir #apartamentneshitje

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj