Super apartament 1+1 me qera, Liqeni i Thate

 • €400/muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Super apartament 1+1 me qera, Liqeni i Thate

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 36
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40969
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super  apartament 1+1 tek Liqeni i Thate, prane Radisson Hotel.

Apartamenti eshte i mobiluar me arkitekt dhe i pa banuar me pare.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me orientim Perendim dhe me super pamje nga liqeni.

Qera mujore 400 euro/ muaj

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest