Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Palladium, Liqeni i Thate.

 • €161,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Palladium, Liqeni i Thate.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €161,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 89.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46296
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Palladium, Liqeni i Thate.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 89.42 m2, siperfaqe neto 77.42 m2 dhe siperfaqe te perbashket 12 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1800 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest