APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN DELIJORGJI+PARKING

 • €230,000
 • €700/muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE KOMPLEKSIN DELIJORGJI+PARKING

21 Dhjetori, Tiranë
 • €230,000
 • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P24096
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira momentalisht ne Tirane, tek Kompleks Delijorgji.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon pritje /kuzhine ,dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe dy ballkone.

Se bashku me apartamentin perfshihet dhe garazhi brenda godines i survejuar 24h me kamera.

Zona ofron shum fasilitete qe ju nevojitet si  (market, pastrim kimik, exchange, pagesa e ujit/elektricitetit, banka, parukeri, park lojrash, cerdhe “We kidz”,kafene etj), si dhe siguri maksimale.
Per me shume informacione kontaktoni .

Per me teper informacione mund te na kontaktoni .

Property Invest Albania

#apartamentmeqira #propertyinvest #shtepiajuaj

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj